kwiaciarniaina facebook
pay po
22 lata jesteśmy dla Was

Serdecznie witamy na naszej stronie!

Nasza kwiaciarnia istnieje na rynku florystycznym od ponad 22 lat. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu florystyki opartą na szkoleniach polskich i zagranicznych florystów. Wieloletnie doświadczenie oraz nacisk na nowe technologie stawia nas w czołówce kwiaciarni.

Już ponad 16 lat temu (domenę kwiciarniaina.com kupiliśmy w 🌹 Dzień Kobiet 🌹 2005 roku) wiedzieliśmy, że trzeba zainwestować w stronę internetową i coraz to nowsze technologie, umożliwiające obsługę na wysokim poziomie. Dzisiaj cały system zamówień jest zautomatyzowany. Dostajesz spersonalizowane SMS-y o aktualnym statusie przesyłki (przyjęta do realizacji, w drodze, doręczona, itd.) oraz kopia na adres e-mail. Dzięki podanemu przez Ciebie adresowi docelowemu, gdzie mamy doręczyć kwiaty, nasz system automatycznie generuje trasę i wysyła do kuriera do nawigacji. Przeszliśmy przez ostatnie ponad 20 lat dużo aktualizacji. Kolejna już nadchodzi ;) (ten akapit napisano: 23.06.2021).

Oferujemy bezpłatne doręczenie przesyłki na terenie Torunia - w tym automatyczny tracking e-mail oraz SMS (informujący m.in. o weryfikacji zamówienia, aktualizacji, przyjęciu zamówienia do realizacji, kurierze, który jest już w drodze do odbiorcy oraz o doręczeniu).

Kwiaty na terenie Torunia dostarcza nasza wewnętrzna poczta. Kwiatowa przesyłka dostarczy niejednej osobie ogromnej radości.

Oferujmy Państwu:

  • bukiety okolicznościowe
  • bukiety ślubne
  • wiązanki i wieńce pogrzebowe
  • rosliny doniczkowe
  • aranżacje kwiatowe
  • doręczanie kwiatów

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące dostawy i oprawy doręczenia kwiatów.

Na życzenie do kwiatów dołączamy słodycze, alkohol, perfumy oraz inne upominki.

Kwiaciarnia Internetowa Toruń, Bukiety z doręczeniem.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 1999-2022 kwiaciarniaina.com

Projekt i pozycjonowanie: Pozycjonowanie Toruń